Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Сон

Наснилося, що десь у південній стороні - чи то у Криму, чи в Середній Азії,  чи то в загалі у Делі, а бо десь поблизу - хтось зібрав нас до якогось семінару чи то навчання. Спека, якісь руїни - чи то старий храм, чи то якась схожа будівля. Якісь  мотузки - чи то ліани? Але нема ні ведучих, ні тренерів - зате є люди, що явно задумали щось зле.
Тож розгортається інтрига - азарт протистояння, врешті ті, хто бажав злого - покарані, й здається не без Божої помочі, бо щось у цьому дивне та не зрозуміле.
Але, на хвилину прокинувшись - знову пірнаю, май же той же сон. Знову азарт протистояння. Але щось не то та не так. Усі намагання покарати злодіїв - не мають сенсу. Наші дії -  майже безглузді - й воля Божа на нашому боці - але це не зупиняє тих, хто задумав зле. Врешті решт вони гинуть - але хіба це ціль справедливості? Знову пірнаю у той же сон. Так як би я дивився фільм, де сам граю роль. Й раз за разом прокручую його, не можу зрозуміти.
Але на одному з циклів нарешті приходить думка - ми не маємо ніяких сил, щоб примусити когось щось зробити. Це не в нашій волі, та й не потрібно. Події які ми бачимо - залежать від причинно-наслідкових взаємозв'язків - складність яких ми просто не можемо навіть уявити.
Коли я зрозумів це, та побачив - як кожен наш крок, кожне наше слово або думка формує наше майбутнє, виплітає міцну мережу причин та наслідків   - я зрозумів. Раптом як шалена безодня відкрилася під ногами та навкруги. Й стало зрозуміло - що дійсно нема смерті. Є тільки те, що ми самі вибираємо собі. 
Прокинувся й більше вже не засинав. Була п'ята ранку. Самий час вставати.
 
Tags: личное
Subscribe

 • Давние традиции УПА

  Убивать своих Или на Донбассе против нас афроукраинцы воюют? Такие дела друзья. Берегите себя и близких, и придержуйтесь…

 • Дніпро тролить Вону

  Хто не в курсі - "Тетя" - клікуха голови обласної організації Батьківщини Ульяхіной, вона ж - тітка Тимошенко. Історія розпочалася ще за часів…

 • Ворье прячет краденое

  Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням про включення тимчасово окупованих Російською Федерацією…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments