Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Буковинці зможуть обмінюватись книгами з усім світом

Про нас пишуть

"Час", Чернівці
Буковинці зможуть обмінюватись книгами з усім світомВ Україні запрацював сайт буккросингу avabook.net. Як нам повідомив співзасновник проекту Олег Сидор, avabook - сайт безкоштовного обміну книгами. Ви можете отримати будь-яку книгу, що стоїть на полиці сайту. Ви також можете поділитись будь-якою книгою, хоча для отримання книги це зовсім не є обов`язковим. Реєстрація на avabook - безкоштовна.

Буккросинг досить популярна ідея в США, Канаді та багатьох європейських країнах. Її суть полягає в тому, що люди діляться прочитаними книжками, залишаючи їх в певних місцях (кав’ярнях, книгарнях…), звідки інші учасники, за попередньою домовленістю можуть ці книги забрати. При цьому учасники домовляються знову їх повернути в обіг після прочитання.

В avabook.net (від available book – доступна книга) практикується дещо інший підхід до передачі інформації та книг: учасник, який хоче поділитись книгою, залишає повідомлення про своє бажання на спеціальній віртуальній дошці – полиці, де вказує, що готовий поділитись певною книгою. Будь-який учасник може «зняти книгу з полиці». Актуальний власник отримує повідомлення про те, що його книга замовлена разом з реквізитами замовника. Це може бути передача кур’єром, чи особисто – якщо учасники знаходяться в одному населеному пункті. Таким чином стираються кордони між учасниками, оскільки вже неважливо де вони знаходяться – передача може відбуватись в межах цілої країни.

Tags: avabook
Subscribe

 • Давние традиции УПА

  Убивать своих Или на Донбассе против нас афроукраинцы воюют? Такие дела друзья. Берегите себя и близких, и придержуйтесь…

 • Праздник к нам приходит

  А потом ковид, жаль предохранятся — вера не велит. А в результате жертвы пьяного зачатия и неразборчивых половых связей

 • Доброго вам утра друзья

  К сожалению, Украина бьет рекорды заболеваемости, поэтому берегите себя и близких, оставайтесь дома и не болейте. #covid19

promo k0t1 april 2, 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments