Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Форум видавців. Враження від спілкування

Оригинал взят у bardenas в Форум видавців. Враження від спілкування
В перші два дні спілкувався з доброю сотнею людей - молодих і старших.
Ідея буккросингу людям подобається. Мав щастя вислухати десятки позитивних відгуків від читачів і авторів, багато письменників поділились своїми книгами, думаю, поділились би і інші, але за цих два дні я не мов змоги навіть пробігтись по Форуму. Таким чином спілкувався лише з тими, хто підходив до мене.
Декілька людей справили просто феноменальне враження - обов"язково потім напишу.

Що доводиться пояснювати найбільше:
- Суть. Що книги не зносяться в якесь одне місце*, щоби потім звідти розсилатись бажаючим, а знаходяться у власника до того часу, поки хтось не захоче їх отримати. Полиця сайту - лише дошка оголошень, де конектяться той, хто хоче поділитись книгою і той, хто хоче її отримати.
- Об'єкт. Avabook працює лише з "живими", надрукованими книгами. Не важливий жанр книги чи її автор. Важливо, що книга - справжня, паперова.
- Місцезнаходження. Ми не у Львові, не в Дніпропетровську і не в Сіднеї. Ми (точніше, ВИ, бо це ви робите мережу тих, хто ділиться книгами і отримує книги) - в Мережі і де саме знаходиться книга - зовсім не важливо.
- Мотив. Мова не про гроші. Нас ніхто не фінансує і ми не представляємо ніяку партію. Книги, якими ми ділимось, наші власні і наших друзів. Ми прочитали ці книги і хочемо, щоби вони послужили ще. ("Ні, вони дійсно не продаються")
- Проблема. Проблема не в тому, щоби заповнити полицю книгами. Виявилось, що люди охоче діляться книгами і ми не передбачаємо проблем з цим. Люди готові ділитись класними книгами і, попрацювавши над цим питанням якийсь час, авабук міг би зібрати і 1000 і 10000 книг. Питання полягає в тому, щоби отримувати ці книги хотіли не одиниці, а сотні, тисячі і мільйони людей. Якраз в цьому ми бачимо для себе місію і виклик. Які саме це будуть книги - нам зараз не важливо.

* - ми все-таки матимемо фізичну полицю, куди бажаючі зможуть відправляти свої книги, але тільки в дуже окремих випадках.

PS: Які класні люди роблять і відвідують Форум - це щось неймовірне :)

Дякую всім, хто допомагає. Про них теж буде окремо.

Tags: мои проекти
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment