Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Форум Видавців. Наш буккросинговий avabook.net

И кстати - у нас появилась страничка - Наши ангелы (http://avabook.net/site/angels) где будут отмечаться люди, которые существенно приняли участие в проекте
Оригинал взят у bardenas в Форум Видавців. Наш буккросинговий avabook.net
На третій і четвертий день авабук перемістився в мабуть найкрутіше місце на Форумі - наші нові друзі з виїхали і запросили мене в їх павільйон. Якщо за перші дні у мене забрали якихось 200-250 листівок, то в третій день пачка з 1000 штук майже закінчилась.

В суботу приїхав Костя - стало в сто раз легче.

Костя привіз з собою багато власних книг на комп"ютерну тематику. Як наслідок, біля нас стали затримуватись молоді люди, котрі в темі. Спілкуватись з ними було дуже цікаво, деякі пропонували свої послуги.

Взагалі, нам дуже багато людей допомогло і продовжує допомагати. Ми не відмовляємось :)

Авабук, я впевнений - єдиний учасник на Форумі, котрий вивіз книг більше, ніж привіз. Ми отримали сумарно близько двох ящиків класних книг, котрими з нами поділились Олег і Леся з Леоле Бук (про них теж окремо), Тетяна Верба («Бизнес книга») та інші. Дуже багато людей хотіли принести свої книги нам просто на Форум. Ми відмовлялись, пояснюючи, що суть - не в зібранні всіх книг в одному місці, а в створенні своєрідного торенту, де всі будуть роздавати і всі будуть отримувати.

Тепер мені потрібн потратити декілька днів, щоби їх внести на "полицю" сайту. Слідкуйте - ще не введені книги - дуже цінні.

PS: Я з нетерпінням чекаю того дня, коли в мережі з"являться книги, котрі вважаються дуже модними, щоби подивитись чи дійсно вони будуть користуватись попитом. Авабук повинен бути своєрідними вільним ринком, де те, що нікого не цікавить і попитом користуватись не буде.

Tags: мои проекти
Subscribe

 • Утреннее

  Молоток, пила, топор — необычный секс-набор Доброе утро друзья. У нас тут прекрасное морозное утро — мороз и солнце, день чудесный. И если ты мой…

 • Про отечественный е-бизнес

  Очень интересный взгляд от коллег из Беларуси. Надо сказать что я ребят понимаю — болезнь, общая от Калининграда до Владивостока и от Кишенева до…

 • Даже не знаю что сказать

  И даже если сьемка постановочная, то в реальности клиенты отжигают и похлеще

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment