Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

не мое.
взято у Кирило Сергєєв на мордокниге

Цікава розмова відбулась сьогодні. Нас було троє, я, колега із польщі, і херсонський юрист. Спочатку все йшло нормально, поки мова не зайшла про політику. Херсонець виявився проросійських поглядів, і між ним та поляком почали накипати пристрасті. Поки поля не скипів і не вида: я не поважаю українців? Я не поважаю тебе!
- ткнув на мене пальцем - я поважаю його, бо він любить свою батьківщину, і хоч між нашими народами були історичні суперечності, ми з ним вільно знаходим порозуміння. Я поважаю громадянина Россії, бо хоч з його народом суперечностей було ще більше, та він має право і зобовязаний захищати інтереси своєї батьківщини. А ти ... ти недоросіянин і недоукраїнець. Ти шавка, шестірка, що народилась в Україні, їш її хліб і користуєшся плоадми цієї землі, при тому, всю любо віддаючи чужій країні. Тебе не поважаю я, тебе не поважають росіяни, перед якими ти розмовляєш дивлячись знизу вверх. Українці в США завжди ображаються, коли їх називають росіянами, вони горді за свою культуру, вони, наче діти радіють, коли американці кажуть, що у них український, навіть не російський, а саме український акцент. И зними можно сперечатись щодо історії, можна навіть сваритись, але не поважати їх неможна. Бо сильна людина завжди викликає повагу. А ви, в Москві, коли вас запитують про національність, або брешете, що росіяни, або соромно опустивши голову зізнаєтесь, що з України. Ви - недоукраїнці, там постійно турбуєтесь про справжню російську вимову, і дуже шкодуєте, що у вас інколи трапляються українські слова. Ви - шавки і шестірки, для росіян - ви раби, для ви - ганчирки. Ви просто низькі люди, поважати яких неможна, да і спілкуватись соромно.
В цей час, я думав херсонець полізе у бійку, та він сидів нача паралізований. Мабуть правда очі колола. Потім, поляк трохи заспокоївся, а коли херсонець відійшов, той вибачився передімною, якщо в чомус образив українців. Та для українців, в його словах, я образи не знайшов.
П.С. - вирази поляка викладені не дослівно, а як запамятав. Та суть від того, не змінюється.
Tags: украина
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments