Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Страна Моксель. Книга 2

Оригинал взят у bardenas в Страна Моксель. Книга 2
mokselДосить шокуюча книга (особливо перша з серії) Для тих, хто вважає Росію старшим братом тепер, крім того, що буде дивним назва "брат", ще й з поняттям "старший" трапиться розрив шаблону. В другій книзі наведено більше документів, що підтверджують тези з першої книги.

В книзі документально доводиться, що українці і росіяни - різного походження. Мало того, сама слов'янськість росіян ставиться під величезний сумнів.
Володимир Бєлінський переконаний: предки сучасних росіян - угро-фіни, котрими потомки київських князів лише правили.
При цьому авор запевняє, що жодним чином не намагався образити росіян і що його книга не направлена проти них.

Хто і як переписував історію і в чию угоду, навіщо переписали Нестора Літописця, як це відображалось і відображається на стосунках народів... Читайте і насолоджуйтесь.

Книга, як це не дивно, отримала премію Державного комітету телебачення та радіомовлення вже за часів Я-ча. Виглядає, що ніхто не удосужився перед тим її прочитати, оскільки букв таки багато.

Tags: мои проекти
Subscribe

 • Утреннее

  Молоток, пила, топор — необычный секс-набор Доброе утро друзья. У нас тут прекрасное морозное утро — мороз и солнце, день чудесный. И если ты мой…

 • Про отечественный е-бизнес

  Очень интересный взгляд от коллег из Беларуси. Надо сказать что я ребят понимаю — болезнь, общая от Калининграда до Владивостока и от Кишенева до…

 • Даже не знаю что сказать

  И даже если сьемка постановочная, то в реальности клиенты отжигают и похлеще

promo k0t1 april 2, 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments