Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Максуелл Мольц. "Я - это я"

Оригинал взят у bardenas в Максуелл Мольц. "Я - это я"
Нова книга на полиці.
moltzКожної осені білка, народжена весною, облаштовує своє дупло, назбирує туди їжі на зиму, а з настанням холодів замикає своє житло і таким чином перемагає зиму.
Найцікавіше те, що її цьому ніхто не вчив - її внутрішній гіроскоп, котрий називається інстинктом, заставив її добитись успіху.
В людини, яка є набагато "складнішою" істотою, ніж білка цей механізм теж є. І теж набагато складніший. В першу чергу тим, що, на відміну від білки, його можна перепрограмувати.
Але те, що мало би бути благом, стає злом. "я це не зможу", "Я повинен бути таким як всі", "ДІма білан - це музика" і т.д. Внутрішній гіроскоп не аналізує цілі - він створений для їх досягнення. І ось людина вже не змогла, як всі і сидить на концерті дімибілана.
Саме про програмування свого гуроскопа ця книга. Написана не недоробленим психологом, а людиною з багаторічним досвідом пластичного хірурга, котрий спочатку займався виправленням фізичних вад людини, а потім перекваліфікувався на "виправлення гіроскопів"
Цю книгу ви можете отримати безкоштовно на сайті avabook.net по сиситемі book-crossing!

Tags: avabook, мои проекти
Subscribe

 • Гобелен из Байё

  Уж не знаю в связи с чем, приснилась сегодня какая то непонятная история в связи с этим гобеленом (который и не гобелен то вовсе). Не знаю что мне…

 • Шаббат однако

  А вы какие интересные книги читаете?

 • Как управлять рабами

  Компиляция из работ Сенеки и других античных авторов. Я бы сказал - такой себе Монтень для хипстеров. Стоит ли тратить время на чтение - если об…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments