За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Що до допису на NeSovok.org.ua:
...
Як може колесніченко чи Богословська вести блог на «УП»? Ви показились! Це не плюралізм і свобода слова: свобода не передбачає можливості срати посеред вулиці! І, повторюю – не треба себе обманювати тим, що вони прочитають коментарії і зроблять висновки, розридаються і вийдуть на Майдан. Не будьте настільки наївними: їх задача – накидання лайна на вентилятор. Вони не чітатєлі! Вони – пісатєлі. Точніше, блогери!

...


А я читаю. Тому що свобода слова або є або її немає. А то в сусідній путінляндії теж вважають що у них свобода слова. Хочемо у рузкий мір?
А "серуни на вулицях" - так це адміністративне порушення  - у таких випадках треба показувати пальцем, кликати полісмена, збурювати громадськість, при тому якщо порушення має місто  - це й є та сама громадська спільнота, яку ми намагаємося побудувати. Важко? Ну так а як ви хотіли? Простіше всього затулити пельку тому, хто вам не подобається за допомогою сили, грошей чи влади.  Але яке відношення це має до свободі слова?
Й до речі, то що воно має статус депутата - то може вибирати нема з кого? Де наша "попозиція"?    Ридає за ТЮВ - пиляючи бюджет разом з ригіоналами? З цього треба розпочинати.
Tags: діскуссія, україна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments