Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

трохи про мову

Оригинал взят у gorlohvat в трохи про мовуПрийняття закону про регіональні мови на минулому тижні спричинило певний сплеск фаталізму а націонал-радикальних українських колах.
Агресивно-паразитарна меншина жидокацапського та хохлобидлацького походження поквапилася заявити про те, що українству зламано хребта.
Це, вони, горепахи з пересереддя.
Багато значно міцніших спільнот та імперій намагалися зламати українського хребта  та в результаті зламалися й  пішли на дно історії саме вони, а не українство.
Не думаю, що алкозалежна  бидлота із розбухлих шахтарських посьолків, гендляри з одеського сьомого кілометру та курортні рант"є з південного кримського узбережжя  здатні зробити те, що не вдалося кшатрійській верстві Речі Посполитої та ЧК-ОГПУ-МГБ.
Український національний організм  - попри всі голодмори та вибухи на атомних електростанціях - має прегарну здатність виробляти протиотруту на різну чуму - ляшську, турецьку, угорську і звісно ж, на те галиму жидо-кацапо-хохляцьку ганарею, яку називають (чомусь) мешканцями південно-східних провінцій.
Ця протиотрута проявляє себе самоорганізованими озброєними спільнотами, які не бояться вбивати.
Dixi...Subscribe

 • Когда ты плотно позавтракал

  То британские ученные советуют заменять обед, полдник и ужин бокалом красного сухого. Перекусы каждые 15 минут — можно заменить беленькой )))…

 • Окрошка

  Что может быть лучше, чем миска вкуснейшей окрошки — на кефирчике и с зеленью? Конечно же второя миска той же окрошки ))…

 • Вільні люди мають зброю?

  Из множества криминальных новостей обратил внимание на две из них. Первое — в славном городе Кривой Рог знакомая прокурора Андрея Пипки, в…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments