Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

З Днем Космонавтики

Вітаю вас шановні. Це свято - одне з найважливійших для людства. Тому що, якщо ми не почнемо космічну експансію - то ми загинемо досить скоро.
І я сподіваюсь, що до того часу людство буде спроможне перерости дитячі хвороби - такі як наприклад жадібність та дурість.
Я пам'ятаю що років тридцять тому були прогнози що ми будемо вже на Місяці у 2017. А у нас у 2017 - дебіли з окупованих терористами територій, які себе називають лднр. У нас у 2017 є ідіоти які розповідають за "сакральний Крим". При чому, що цікаво, як би ті, хто так бажає повернення старих часів, справді там опинилися - всі ті хто розповідає про "украинский язік изобрели в австрийском генштабе" - зразу ж опинилися на "дурці" в кращому випадку. Що не кажіть - Стапаніда Власівна була тітка сувора, але деяку кебу мала. Але то таке. Шуткую.
Сподіваюсь, що наша країна розвине свій космічний потенціал та займе своє місце у цивілізації. Й ми будемо не тільки будувати двигуни та писати програми для космосу - але й зробимо прорив у технологіях доставці людей на орбіту - співпрацюючи з сучасним світом.
Зі святом вас. Мрійте та досягайте.
Tags: свято
Subscribe

 • Настроение

  просто так

 • О разном

  Здраствуйте друзья! Прошла зима и снова лето — спасибо партии за это! и вот уже скоро Пасха. Время летит неудержимо и тратить его на ведение…

 • Ах, Одесса...

  Доброго вам дня дорогие друзья. Ну или вечера — у кого как. Наконец то дошли руки написать небольшой отчет о Втором всеукраинском круглом столе…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment