Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Що таке двухфакторна авторізація та як її готувати.

Раз за разом стикаюсь з тим - то у месседжері приходить повідомлення від друга, на кшалт "подивись тут про тебе пишуть" та посилання на не зрозумілий ресурс, то ще щось подібне.
Просто як епідемія грипу. Але на відміну від грипу - тут все простіше.
Щоб захистити себе та своїх близьких необхідно декілька речей.
1. Обережність. Зрозумійте будь ласка - по перше в країні вже третій рік точиться війна. Та якщо ви вважаєте що сучасна війна - це політруки з наганами на лінії фронту - на жаль це не так. Вже більше 70 років. Бо вже в першій великій війні використовувалась пропаганда проти війська та цивільних. А зараз це невід'ємна частина бойових дій. Тому будьте уважні та обережні. Не переходьте по незрозумілих посиланням. Не відкривайте сайти, якщо ви не розумієте навіщо вони вам. Не розповсюджуйте інформацію про себе, якщо ви не розумієте значення терміну "контрольована подача інформації". Не розповсюджуйте чутки та не перевірену інформацію. Будьте уважні та обережні. Інформація - це зброя.

2. Використовуйте безпечні операційні системи. Безпечні - це значить або Linux, який регулярно оновлюється або Windows 10, яка теж РЕГУЛЯРНО оновлюється. Ні, Windows XP, яку ви встановили по знайомству, це не безпечна система. Windows 7 - теж. Використовувати їх звичайно можна, але треба розуміти що це величезний риск (я присвячу цьому окрему статтю)

3. Увімкніть двохфакторну авторизацію у соціальних мережах - це захистить вас від викрадення паролю (але не дуже допоможе, якщо у вас викрали сесію, але про це іншим разом).
То ж як у ФБ ввімкнути двохфакторну авторизацію? Дуже просто.
Прошу під кат.
По перше, зайдіть у меню Security (Безпека)


Тут вам потрібно вибрати дві опції:
По перше Login Alert (Сповіщення про вхід) - ця опція дуже корисна, ви будете отримувати повідомлення, якщо хтось намагається ввійти під вашим логином.
По друге - Login Approvals (Підтвердження входу) - саме це й є двохфакторною авторізацією. Коли ви будете заходити з іншого браузера, вам потрібно буде окрім паролю вводити або число, яке згенеровано Code Generator мобільного додатку (якщо ви їм користуєтесь) або пароль, який прийде на ваш телефон.
Це не вирішить всі проблеми з безпекою, але у деяких випадках збереже ваші данні, час та нерви.
Дякую за увагу.
Додавайтеся у друзі тут на підписуйтесь на FB - єднаємось та перемагаємо разом.
Tags: безопасность, обучение
Subscribe

 • Вопрос к Толику с прибором

  Откуда у вас Анатолий такая жесткая фиксация на женской половой роли? Были проблемы в раннем детстве? Может к психиатру — хотя впрочем нынешняя МКБ…

 • С днем рождения меня

  Да, собственно очень приятно что есть повод собрать друзей и посидеть за общим столом. Как правило в суматохе дней все же это бывает нечасто.…

 • Жадность это плохо - Остров сокровищ

  Был пиратом жадным Билли ... и что б Билли не побили — не было ни дня. И кстати — «женщин Билли сторонился» — это намек на проевропевский выбор?…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments