За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Про Горького Лука та СБУ


Тут пан Професор розродився гнівним записом про СБУ, основна ідея якого - сбу всі ніх не працює, бо пан Професор подзвонив кудись, а там працюють тільки до 18-00.
Я не то, щоб дуже був не згоден з цим - проблеми Служби існують, працювати там є над чим. Й те що реформа аж пищить - немає тут навіть про що сперечатися.
Але сама позиція дуже дивна - "чому я повинен знати телефон "гарячої лінії"? Я хочу подзвонити будь-куди, й товариш майор мене повинен почути." Значок подзвонила у довідкову, а їй там не змогли назвати номер "гарячої лінії". Піздец!
Насправді дуже дивно. По перше, звичайно погано, що дзвінок у довідкову не дозволяє отримати номер. Це запитання як до Служби, так й до "справочной". Правда, в яку "справочну" вона дзвонила - не зрозуміло. Що заважало набрати наприклад 102?
По друге - в країні третій рік йде війна. Й якщо ви досі не знаєте куди дзвонити - то мабуть тут не тільки винних треба шукати навкруги. В дзеркало треба теж подивитись.
Тому зверніть будь ласка увагу - перший номер:
Гаряча лінія СБУ на сайті СБУ :

Цілодобово за безкоштовним номером 0 800 501 482 або на електронну скриньку callcenter@ssu.gov.ua на засадах довіри і співпраці громадяни України можуть повідомити в СБУ про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення сепаратистської, терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної діяльності, а також корупційні дії чиновників.

Телефон чергового по Україні та для кожної області: Телефони чергових
Телефон гарячої лінії по Дніпру: (056) 744-85-19
Тому будь ласка, запишіть собі ці телефони, та користуйтеся при необхідності.
Ну й взагалі - майте декілька телефонів своєї групи для оперативного зв'язку. У наш час це нагальна потреба. Якщо ви з Дніпра, або з області - ви можете звернутися до мене, це звичайно не теж саме, що подзвонити до СБУ, але може вирішити проблему.
Дякую за увагу.Tags: боротьба, гаряча лінія, сбу
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments