За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

З приводу закриття EX.UA

Я хотів би звернути увагу на наступне - не знаю як буде складатися подальше, але маючи під боком величезну державу з агресивною політикою, нам потрібно максимум механізмів, для реалізації боротьби у тому числі у віртуальному простору.
Інформаційна війна складається у тому числі з фільмів, книжок, програм - це все разом створює (або навпаки) україномовний простір. На жаль - зараз цю війну ми програєм. Майже не можливо знайти онлайн-кинотеатр україномовний. Я розумію, роялті копірайти - але зараз, у цій ситуації держава та волонтери повинні прикласти максимум зусиль для розповсюдження україномовного контента. Копірайт? Треба вирішувати цю проблему на державному рівні. Чому "Микита Кожум'яка" досі нема в мережі? Що за тупість? Ми не здатні компенсувати виробникам втрати?
Вийдіть вже нарешті з свого села, довбойби. Двадцять перше сторіччя на дворі - а ви все копіюєте радянсько-бандитську схему.
Треба треба допомагати всім ресурсам які працюють на Україну. Не може робити це держава - значить потрібно її міняти, але - ЗАВЖДИ ПІДТРИМУВАТИ УКРАІНСЬКИЙ ПРОДУКТ, та робити його якісним.
Не забуваємо про пірінгові мережі, підтримуємо реліз-команди з України (якщо наші функціонери не бажають чухатися), користуємося open source та робимо свій вклад до загального.
І як завжди - "Ніхто крім нас!". То ж єднаємось, та робимо свою справу. Створили Армію - створимо й Державу.
Бо Україна - це не Порошенко, тим більше не авакови та тимошенки.
Україна - це об'єднання вільних людей.
Tags: боротьба, війна, мережа, україна
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments