Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

UMi IRON PRO та CyanogenMod 12.1. Встановлення та вирішення проблем

Доброго вам ранку шановні френди. Вчора, точніше вже сьогодні просидів до третьої години ранку, бо декілька днів тому заглючив телефон.Новий UMi IRON PRO (тема на forum4pda), який я отримав з Китаю на Різдво.
Телефон взагалі супер. Обійшовся мені він у $160 - у комплекті з двома захисними стеклами та двома чохлами - нормальна ціна, враховуючи характеристики.
Користувався їм до цього часу майже без проблем - приблизно через декілька місяців почала падати гучність мікрофону (мене стало погано чути). Вирішив це дуже просто - зняв ущільнювальну гумку біля мікрофона. Скоріше за все дешева гума втрачає свої фізичні властивості, що й приводить до проблем.
Весь цей час користувався стоковою прошивкою - вона мене цілком влаштовувала, рут був, чистий андроїд - тож не заморочувався.
Але тиждень приблизно тому почалися глюки. Телефон почав виснути, перестав реагувати на тачпад, батарея сідала скажено.
то ж час прийшов. Спочатку (як лох)) ) попрохав дружину віднести до сервісу щоб подивилися.Ті покрутили, сказали що все працює. Наступній крок - скинув на заводські налаштування - все справді почало працювати нормально. От же перехід на кастомну прошивку став невідворотнім )) В любій неясній ситуації - лягай спати чисти зброю, та зберігай спокій пере-прошивай.
CM я вже крутив до того, правда на моєму Lenovo він вперто не хотів працювати з основною камерою (чому - розібратися не встиг). А так швидка та красива система. До того ж - оновлення, комьюніті, це дуже важливо, як що ви не маєте великого бажання копатися в ОС (хоча хто сказав що нема бажання? часу не має - але я працюю над декілька проектами на Amdroid ).
Та саме важливе - підтримка української мови по замовчанню. Останні декілька років я не бачу причин, з яких я повинен користуватися послугами або продуктами, в яких не підтримується мова наша. CM підтримує українську та встановлюється по дефолту. Для мене це теж важливо.
Для того, що б прошити телефон існує два шляхи:
1. Поставити рекавери (наприклад TWRP), та через нього вже CM. Але в мене це не спрацювало. Рекавері встановлювалось, але після цього попасти в нього ніяк не виходило.
2. Через ROOTJOY. Дуже просто - встановлюєте програму, під'єднуєте телефон, РОБИТЕ БЕКАП!!!! та починаєте шити. До речі - я не виймав картку пам'яті, але все що є в пам'яті телефона буде стерто. Вам потрібно буде дві речі - сам СМ (я брав цю - на forum4pda) та (якщо звичайно воно вам треба - це PlayStore та інші сервіси) GoogleApplication (Gapps). У мене встановився CGapps, а OpenGapps видавав помилку 126. Зверніть будь ласка увагу - щоб встановити Google Applications вам буде потрібно скопіювати архів на телефон (не розпаковуючи його), зайти в рекавері, вибрати Install (у мене це InstallBackup наприклад), вибрати ваш архів та почати інсталяцію. Все робиться швидко.
У рекавері можна ввійти або використовуючи ROOTJOY або вимкнувши телефон а потім зажати гучність "+" та кнопку Power.
Все. Enjoy!
Якщо ви щось не зрозуміли - задавайте питання, буде час - відповім.
дякую за увагу!
Tags: it, херня заботливыми руками
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments