Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Спасибо жителям Донбасса...


Вчора шановний пан Цибуля написав текст де він скаржитися, як важко та безперспективно "слишать донбасс". Ну написав та й написав. Діло таке, кожен має право на свою думку, тому я в свою чергу пишу про своє враження від тексту.
Пан професор безбоязно та сміливо - "к штику пріравнявши перо" - проголошує на весь ЖЖ що нема чого слухати у тому "бамбасі", що тепер він на той "бамбас" ні копійки не дасть. Що все що у Донецьку та Луганську зараз робиться - то карма. Гнів богів так сказати. А а пан Цибуля їх пророк. Така собі сибіла мужеського роду. Сліпий пророк храму Аполона Микола Островський(с).
Чи це новина що "бамбас" слухати не треба? Та не те щоб зовсім, вже майже три роки війна точиться. Але погано не це. Погано, що значна частина коментаторів пророка підтримала та почала розповідати "домбасянам", що їм треба "неотсвічувати". Особливо порадував scorry який у коментарі під записом пана професора, який принципово спілкується мовою окупанта, звинуватив xmarino4ka у тому що та розмовляє "як росіянськи загарбники". Ну то таке, буває.
Ну що ж, пророку рота не заткнеш. Давайте послухаємо, що він каже.
А каже він зараз дуже зручне для усіх хто не бамбас. Та й на перший погляд - все справедливо. Дійсно дуже зручно все звести до гасла, парші слова якого в заголовку - та киплячи обдуренням кинути в обличчя ненависним бамбасянам - та пригадати їм все- й аеропорт, й овоща, та взагалі - чимало можна згадати про Донбасс. Це ж не ми приймали участь у корупції, це не ми здали країну олігархам та парноменклатурі. Та ні, ми ж не винні. Це все бомбасяне. Це вони - не ми. Ми ж ні за шо не відповідаємо. Нам головне цапа-відбувайла знайти.
Отак.
Дельфійські сибіли, як стверджують дослідники дихали радоновим газом, який їх приводив до екстазу та надихав на пророцтво. Він був отруйний - але давав натхнення. Чим дихає пан Цибуля я не знаю. Що надихнуло його на пророцтво - мені не відомо. Можливо той отруйний газ, якого надихалась одна льотчиця? Я не в курсі. Можливо просто було от душі - підрізав хамло на дорозі з луганськими номерами. Може попрохали. Ну а шо? Нормально. Наприклад, для "кришталевої ночі" треба було спочатку провести ідеологічну роботу. Й не один рік. Так же й тут. Треба назначити винних, тож знайшли того, хто зможе. Це не претензія до gorky_look - він людина творча, а у творчості кожен бачить своє й не завжди винен автор у тому що побачив читач.
Це не значить що я не розумію - справді, були й дотації шахтарям, було політичне лобі - але любі мої патріоти зупиніться будь ласка.
Скажіть хіба тільки Донбас у цьому винен? Ви згадуєте дотації на шахти та аеропрт - але давайте згадаємо карпатські повені, карпатський же ліс, янтарні копанки та дніпровського Лазоренко (та Тімошенко) наприклад. Так, Донбас отримав свою карму - а їнші регіони? Ви вважаєте себе кращими? Чи впевнені ви - що роблячи біженців з охопленого війною регіону людьми другого сорту - ви не обтяжуєте свою - навіть не легшу карму? Не тільки на жителях Донецька лежить кров загиблих - але й на вас та на мені - всіх тих хто голосував за прошмандовку Тимошенко, тих хто підтримував дутого полковника Гріценко, тих хто створив цю мерзотну державу (не країну я маю на увазі - а потворне олігархічне утворення, яке зараз намагається вдавати з себе, що воно - це Україна). І я теж, теж такий як й ви.
Але в наших силах змінити це. Треба єднатися. Треба створювати справжню Українську державу. Треба створювати країну з самого початку. Ми почали робити ці кроки - але нам ще далеко до кінця. Поки що День Незалежності ми відзначаємо авансом - бо далеко нам до тої незалежності. Й один з етапів на цьому шляху - це розуміння важливості кожного громадянина, боротьба за кожну людину. Треба розуміти - що ми будуємо суспільство, а не ходимо як барани за цапом. Навіть якщо він талановитий блоґер як gorky_look
Тому схаменіться люди! Схаменіться поки не пізно - та кидайте каміння тільки коли самі без гріха. Дякую за увагу.

Tags: суспільство
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments