Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

18.07.2016 або про шахраїв

Будь ласка поширюйте цю інформацію.
Також є запитання - чому ці підараси ще живі? Що в Київі нема кому цим зайнятися?
    Наприкінці минулого тижня, у саму спеку під час дешифрування на польовому виході телефон директора нашого підприємства озвався сумновідомим номером. Цей номер нас турбує вже не вперше. Але ми підготувалися... Я стою за один крок від нього – усі подробиці розмови чути напрочуд добре. Завзятий голос з іншого кінця в агресивній манері вимагає гроші, нахабно наполягаючи на обов'язковому платежі, бо це - благородна справа: пожертва нужденним. Директор стомлено відбивається. Каже, що інформацію та реквізити благодійного фонду отримав поштою, але ще не вникав. Така відповідь явно не влаштовує "бодрильників". Адже вони дзвонять не перший раз і їм несамовито важко без грошей. Тому неабияк напружують на фінансову допомогу. Сприйнявши наше коливання за невпевненість, голос молодика починає тиснути, демонструючи дивовижну наполегливість:
    - Я шо - дарма через все місто їхав до бухгалтерки ставити печатку?!
 Справжні волонтери так не діють. Зазвичай, так "доламують клієнта" особи відомого штибу, напираючи у підворітті приставленим до горла ножем, після джентльменскої бесіди на теми "дай закурити" або "відійдемо побалакати". Директор з олімпійським спокоєм реагує на ті випади, логічно аргументуючи, що наразі у відрядженні, а "мокра печатка від бухгалтерки" для інтернета взагалі потрібна, як зайцю стоп-сигнал.
      - Я вам ще нічого не обіцяв. Питання щодо надання допомоги буде всебічно розглядатися. Спочатку ми подивимося: хто ви такі, а потім вирішимо - як і чим допомогати.
      - Ось ви як?!
      - Саме так.
      - А ви хоч знаєте хто ми такі?!
      Коротше кажучи, ми не повелися і далі розмова чомусь не пішла.
      А тепер відкрию карти. Десь місяць тому нам вже дзвонили ці люди. І саме з цього номера. Запам'ятайте його! 067-473-11-14. Представилися Благодійним Фондом "Союз волонтерів України". Запам'ятайте і цю організацію. Запам'ятали? А тепер знайте: це - шахраї. Заявляю це з усією відповідальністю. Перший раз з цього номера псеідоволонтери заявили щодо збору коштів на "установочний приціл" для армії. Буцімто, потрібна сума у 240 000 грн. Що таке "коліматорний приціл", або - "снайперський", або скажімо: "приціл нічного бачення", мені відомо, а за "установочний" вперше чую. Тоді ми посміялися і забули. Але - дарма. Номер директора державного підприємства з файною багатообіцяючою назвою ці шахраї отримали не просто так. І він у їхній базі даних потрапив "на олівець". Тому незабаром наше підприємство почали "розводити"з іншого боку - на допомогу хворій дівчинці. Для лікування раку їй треба 400 000 грн. - на шість ампул препарату для хіміотерапії. Тільки чомусь допомога ця не просилася, а вимагалася настільки безпардонним чином, що ніякого бажання допомогти не виникало.Якраз навпаки. Розмовляти з незнайомими людьми таким тоном не надто розумно. І тут я зрозумів, що ці гопники просто так не відчепляться. Відповідно, порадив директору узяти їх дані... В інтернеті надані дані вивели мене як на сайт їх липової організації, так і на обурені відгуки інших людей.
      Згідно сайту виходило, що благодійний фонд "Союз волонтерів України" є неприбутковою організацією і податки не платить (хто б сумнівався,) але тим не менше, знаходиться у дуже крутому місці - на вулиці Інститутській,1. Тобто, це самий центр столиці, отже тамтешня оренди - дуже дороге задоволення. Але шахраї, безумовно, вибрали адресу відомого місця розстрілу Небесної сотні, не просто так, а саме для кращого ефекту...
      Однак, останнім цвяхом стали їхні звіти. По-перше, я не знайшов інформації щодо такого напрямку, як збір коштів на "установочний приціл": ані існуючий стан речей, ані звіт закритого проекту. А по-друге, мені впала в око така річ, як "допомога третьому полку спецназу". Причому якраз за моєю темою: "маскувальні засоби". Стало неабияк цікаво! Подробиці розставили остаточні крапки над "і". Мені, як волонтеру, одразу стала зрозуміла підробка звіту. Справжній акт має дещо інший вигляд. За цю війну я їх кілька отримав саме від третього полку і дещо розумію у цій справі. Як і в чому прокололися шахраї - уточнювати не стану, щоб не полегшувати життя іншим подібним особистостям. Скажу тільки, що лажа там не одна. Тим не менше, для закриття питання, таки зв'язався зі своїми підшефними і сьогодні отримав остаточну відповідь: "це - липа". Хлопці за таких волонтерів нічого не чули, а комполка нічого з перечисленого не просив і, відповідно, не отримував. Ясна річ, щодо цього випадку одразу було поінформовано СБУ. Бо це шахрайство не просто банальний телефонний розвод, а системна робота в межах цілої країни, та ще й з підробкою документів. Скріншоти я зробив, але кожен може і сам пірнути в інет і переконатися... Виявляється, ці псевдоволонтери вже встигли наслідити. Саме через таких муфлонів страждають і порядні волонтери, яким з часом стає все важче зібрати необхідні кошті на справді потрібні речі.

4_развод.jpg

1_развод.jpg

2_развод.jpg

3_развод.jpg

      Наприклад, мій збір на приціл нічного бачення для третього полку йде з величезним скрипом. Наразі твердо є тільки 23100 грн. з необхідних 30690... Дякую сьогоднішньому переводу від невідомого патріота. Прохання не залишатися в тіні, а відгукуватися, щоб по закінченню зборів я міг відзвітувати за кожну копійку. І ще раз - будьте пильними. Шахраї можуть дзвонити з будь-якого номера.
Originally posted by vivagor at 18.07.2016 або про шахраїв
Tags: ідіоти
Subscribe

 • Вопрос к Толику с прибором

  Откуда у вас Анатолий такая жесткая фиксация на женской половой роли? Были проблемы в раннем детстве? Может к психиатру — хотя впрочем нынешняя МКБ…

 • С днем рождения меня

  Да, собственно очень приятно что есть повод собрать друзей и посидеть за общим столом. Как правило в суматохе дней все же это бывает нечасто.…

 • Жадность это плохо - Остров сокровищ

  Был пиратом жадным Билли ... и что б Билли не побили — не было ни дня. И кстати — «женщин Билли сторонился» — это намек на проевропевский выбор?…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments