За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

З приводу #‎ЯНеБоюсьСказати

Хотів розмістити цей запис ще вчора - але не буде з мене путнього блоґера - й замість того, щоб розганяти тему я бажаю кохатися та відпочивати. Але хотів би все ж таки прийняти участь. А чого ні? На справді тема дуже важлива. Але, багато хто з наших людей - вони як Мідас - тільки навпаки. Все чого торкаються - перетворюють у гівно. Це дуже видно у обговорені у шановного ibigdan та шановній morreth де бьються у припадку "феміністки" та "справжні мущини" а також різні інші люди. Що досить дивно.
Ще раз повторю - флешмоб #‎ЯНеБоюсьСказати - дуже важливий з декількох точок зору.
По перше - рівень насилля у нашому суспільстві переходить будь яку межу. Й це торкається всіх - жінок, дітей та чоловіків. Так - чоловіків також. Тому можливість вербалізувати проблему (якщо звичайно так можна сказати про написане у ФБ або інше) дуже важлива для тих, хто отримав психологічну травму від насильства. Це дійсно має терапевтичний ефект.
По друге - треба міняти цю ситуацію. Країна не зможе жити на цьому рівні агресії та насильства. Подальший розвиток - ми або йдемо до рівня Сомалі чи Судану - а бо все ж ми - цивілізована країна.
Трете - флешмоб не спрямований проти чоловіків, жінок або дітей.
Але дупи запалали в усіх. Хоч morreth обвинувачує у цьому виключно чоловіків - пукани порвало й чоловікам й "фемінам" в досить великих масштабах. Палають усі краї неба з усіх боків.
Знайшлась купа "психолухів" які розповідають, що страшні кари настигнуть всіх, хто пише у ФБ, замість того щоб звернутися до лікаря. Знайшлися чоловіки які вважають - що якщо жінки розповідають про насильство - то це зневага конкретно до них, чоловіків. Знайшлися жінки які вважають - що як ти протестуєш проти #‎ЯНеБоюсьСказати - то ти Чікатило та Джек у одному обличчі. Я ж кажу - Мідаси навпаки.
Шановні. Насправді - те що ви можете розповісти про насилля відносно вас - це вже дуже та дуже не мало. Це один з кроків, що дозволить вам справді отримати терапевтичний ефект. Не зважайте на ідіотів - повернувшись зі страшним пост-воєнним синдромом з Радянської Армії у важкі дев'яності я зміг отримати зцілення тільки аналізуючи те що зі мною трапилось та розповідаючи про це. Як ви самі розумієте - отримати допомогу на той час в мене можливості не було. Але це цілком вирішило мою проблему. Тому не бійтесь приймати участь у #‎ЯНеБоюсьСказати - це ваш шанс зрозуміти себе.
Це також шанс для суспільства - у нас на справді дуже багато людей які або потерпали від насильства або досі потерпають від нього. Й це не тільки жінки та діти. Величезна кількість чоловіків травмовані або армією (особливо радянською, про українську я все ж таких жахливих фактів не маю) або насиллям сексуальним з боку викладачів, "друзів", у тюрмі та інше. Й ці травми - вони досі впливають на людей, на їх життя. Мало того, ці впливи формують поведінку особи - я не раз бачив ситуацію коли людина (наприклад) виносила майже не людські знущання, а потім сама знущалася над іншими. Це хвороба. Й перший крок - зрозуміти це. Проаналізувати. Розповісти.
Згадайте себе. Знайдіть корінь деяких проблем - й можливо цей флешмоб стане для вас кроком до нової особистості.
Також хочу зауважити - у обговорені були також питання - "Так, це жахливо, але як захистити свою дитину від такого?"
Це дуже важливе питання. Але у обговоренні дали якійсь мудацьку раду - "Расказивайте и обьясняйте". Блять. Сподіваюсь що автору цієї рекомендації не один раз засунуть в сраку лома та повернуть його.
По перше вам треба навчити дитину не бути жертвою. Це майже єдиний захист. Коли від тебе вимагають чогось - ти маєш право відмовити. Дитина має право сказати - Ні. Кому завгодно. Навіть вам. Це дуже не просто - знаю по собі. Але тільки так. Ну й то, про що писав ibigdan - як що ви виховуєте у дитини блядські манери - то не дивуйтеся результату. Можна скільки завгодно розповідати про "однозначное согласие" - але як що дівчинка регулярно приймає пози спарювання, то пізніше або раніше вона зустрінеться з тими хто погано володіє мовою, але добре розуміє жести.
По друге - займайтеся самі, та вчіть дитину БМ (бойовим мистецтвам) - вибір величезний - від бойового гопака - до кравмаги. Бокс, самбо, айкидо, карате, кравмага - по перше це корисно, по друге - це безпека. Ви не зможете всюди та завжди носити з собою ніж або пістолет - але ваше тіло з вами майже завжди.
Ну й нарешті трете - разом з дитиною дивіться та читайте все те що вона дивиться та читає - а також обговорюйте це. Користуючись цим - вже можна пояснювати. Спілкуйтеся, розповідайте про себе, розповідайте про свої помилки - але не просто розповідайте, а аналізуйте разом. Це дуже велика тема, тому досить.
Дякую за увагу.
Tags: чоловік та жінка
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments