Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

У штабі АТО спростовують заяву сепаратистів про спробу прориву біля Дебальцева

У штабі АТО спростовують заяву угруповання «ДНР» про те, що українські силовики вранці здійснили спробу прориву біля Дебальцева Донецької області. Про це Радіо Свобода заявив спікер АТО Сергій Жмурко.

Він назвав ці заяви сепаратистів «черговою провокацією» і наголосив, що ЗСУ перебувають на своїх позиціях і нікуди не просуваються.

«Інформація, що розповсюджується так званим «ДНР», про те, що українські війська просунулися на чотири кілометри – недостовірна. Спочатку було 5 кілометрів, потім вже 4. Українські війська стоять на місці. Ніхто нікуди не просувається», – сказав він, додавши, що детальніша інформація буде на оприлюднена пізніше.

Сепаратисти з угруповання «ДНР» на своїх сайтах заявили, що сьогодні вранці українські силовики здійснили спробу прориву на дебальцевському напрямку, зокрема, просунувшись на чотири кілометри на непідконтрольну українській владі територію в напрямку села Логвинове.

http://www.radiosvoboda.org/content/news/27828346.html

Tags: война
Subscribe

 • Давние традиции УПА

  Убивать своих Или на Донбассе против нас афроукраинцы воюют? Такие дела друзья. Берегите себя и близких, и придержуйтесь…

 • Праздник к нам приходит

  А потом ковид, жаль предохранятся — вера не велит. А в результате жертвы пьяного зачатия и неразборчивых половых связей

 • Доброго вам утра друзья

  К сожалению, Украина бьет рекорды заболеваемости, поэтому берегите себя и близких, оставайтесь дома и не болейте. #covid19

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments