За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Без язика

Користувач dzhmil пише, цілком справедливо:


На Великдень офіційний твітер Папи Римського вітає східних християн («вірних Східних Церков») з Великоднем.

Натомість офіційний твітер Київського Патріархату на Свято Свят не знайшов нічого кращого, як повідомити, що Патріарх звершив Пасхальне богослужіння (а що він інше мав зробити?).

І так завжди: твітер Папи постійно порушує актуальні для людей питання: війна, бідність, безробіття, спасіння душі, молитва, благодать, надія, віра, милосердя та таке інше. Це постійна проповідь.

Твітер КП завжди довбить одне й те саме: «звершив богослужіння», «освятив капличку, криничку», «звершив богослужіня», «освятив криничку».

Такий і результат, як бачимо: де 16 тисяч лайків і тисячі ретвітів, а де нуль цілих нуль десятих якоїсь реакції з боку начебто цільової авдиторії!

Шановні, вести твітер – офіційний (!) твітер великої організації, яка претендує на роль духовного речника цілої нації (тобто на це виділяються які-не які кошти) – не означає відбуватися статистикою богослужінь, нехай патріарших, та освячень криничок у сільській місцевості Тернопільської області.

Ті, кого призначено на посаду працівників пресової служби УПЦ КП, або не розуміють реального значення та вагомості новітніх засобів комунікації, як от соціальні мережі, або просто легковажать ними, думаючи, що це так, «для галочки». Чому ж потім дивуватися, що люди йдуть до москалів чи до (греко) католиків.

Має лунати проповідь, проповідь Христа і Його Євангелія, а не те, скільки капличок освячено та скільки літургій відслужено. Церква Христова є проповідницею, а не стінобудувальницею.

Чи говорити про це, з огляду на загальноукраїнську парадигму традиційної вайлуватості, нема жодного сенсу?
А ви як вважаєте?

Originally posted by dzhmil at Без язика
Tags: люди, церква
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment