Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

достаточно доходчиво

Один мій приятель- графітчик їздив по Словаччині бомбити потяги і просто порисувати. І розповідав про свої дипломатичні бесіди з словацькою ватою. В Словаччині дохуя вати. Я це теж підтверджую і з своїх власних спостережень. Там на повну катушку працює російська пропогандистська машина, валить російське тіві і відповідно формує настрої переляканих укрофошизмом словаків. Які масово пиздять про хунту, "громадянську війну", штучний "проект Україна" і, що немаловажно, єдиний і неділілімий русскій народ з якого шляхом госдепівської хімичної лабораторії вивели десь якихось укрів. Коротше, робота роспропаганди вдається на ура, бо дебіли вони і в Словаччині дебіли. Вони ж є скрізь по світу, без них нікуди.
Так ось, цей мій приятель вигадав, на мій погляд, абсолютно геніальний удар мішком з цеглою по плеши збірного словацького ватника. Коли іде розмова і починаються всі ці подачі про братскіє народи с русской душой, він задвігав їм таку тему:
- Мені так подобається ваша країна! Вона така гарна...
В цей момент словацький ватник розслабляється і пускає слину від сантиментів. Потім з радісним видом треба продовжувати:
-... Така ахуєнна ця ваша Чехословаччина! Прага таке красиве і культурне місто!
І радісно показується великий палець руки. Після цього словацький ватник затикається, одупляє цю інформацію деякий час і у нього перекошує єбальник. Але засіб дійовий і до деяких доходило про що мова. І навіть відбувались певні переосмислення в засраних макитрах.

Originally posted by mdmx at достаточно доходчиво
Tags: информация
Subscribe

 • И ты Харлей?

  Честно говоря — вот не знаю, разве это HD? Яаонская поделка какая то. Харлей должен быть похож на этот. Или как то так…

 • День рождения - праздник детства

 • Ах, Одесса...

  Доброго вам дня дорогие друзья. Ну или вечера — у кого как. Наконец то дошли руки написать небольшой отчет о Втором всеукраинском круглом столе…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment