Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

У Трьохізбенці реалізовано перший етап інформаційного забезпечення (фото + відео)

Війни виграється не тільки гарматами та гвинтівками. Тож витрачаючи сили на забезпечення армії не треба забувати допомагати нинішнім війсковим адміністраціям. Це не меньш важливо.
DSC_0629Центр села Трьохізбенка Новоайдарського району озвучено. Через гучномовець, змонтований на будівлі військово-цивільної адміністрації, відтепер вдень звучатиме українська музика та транслюватимуться місцеві новини. Проект реалізовано за фінансової підтримки дніпропетровського програміста Костянтина  Малахова та технічної — інженерів з Лисичанська Олексагдра Кобзара та Ігоря Назаренка.DSC_0656-У такий спосіб реалізовано перший етап інформаційного забезпечення Трьохізбенки, — зазначив в.о. керівника ВЦА підполковник Руслан Ткачук. — Другий – передбачає створення радіо, яке битиме до 30 км по радіусу – території військово-цивільної адміністрації сіл Оріхове-Донецьке, Кряківка, Трьохізбека, Лопаскине та Лобачеве. Через супутник здійснюватиметься ретрансляція українського держаного радіо, а у вечірній ефір через передавач транслюватимуться локальні новини та життєво важливі для місцевих мешканців об’яви.DSC_0642Волонтер з Лисичанська Олександр Кобзар впевнений, що проект буде сприйнятий жителями та згодом стане популярним, й не тільки на підконтрольній території Україні, але й за річкою Сіверський Донець. Принаймні, технічні характеристики радіо Трьохізбенки дають змогу «зайти» глибоко у брехливий інформаційний простір т.з. «ЛНР».Джерело - Офіційний сайт речника АТО у Луганській області

Tags: волонтерство
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments