Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Благодійний аукціон "Від мене - бійцям"

Ми завжди активно приймаємо участь у допомозі бійцям нашої армії, які захищають країну від «русскаго міра». Зараз наші друзі за підтримки Волонтерського Полку та львівської газети «Спортивка» будуть проводити благодійний аукціон «Від мене — бійцям». Кошти які будуть отримані від аукціону будуть витрачені на обладнання для бійців які воюють на передку, то ж ми не можемо залишатися байдужими теж.

Як що ви бажаєте прийняти учать у цьому заходьте у групу на ФБ «Від мене — бійцям!«. Також, ви можете перерахувати допомогу на картку 5168 7572 4803 3567 Одержувач: Кузьма Ольга Володимирівна.

Одним з лотів цього аукціону буде м’яч з Ліги Европи та футболка ФК Дніпро з автографами бійців. Ці речі передав безпосередньо пан Мирон Маркевич саме для цього аукціону. Ми зустрілися зним на тренувальній базі ФК Дніпро, він передав м’яч та футболку, а також побажав нашим хлопцям повертатися живими та з перемогою. Тож, якщо ви справжній футбольний фанат — не пропустіть можливість отримати такі цінні речі. А також пам’ятайте — всі гроші з цього аукціону підуть на армію, для нашіх хлопців які воюють на передку та захицають нашу країну. Дякуєм.

Орігінал знаходиться на сайті Ательє Ольги Малахової
Tags: ателье, волонтерство
Subscribe
promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments