За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Про вбивство під стінами Ради

Цілком та однозначно підтримую.

Слово morreth :
Сидю, нікого не чіпаю...
Тобто, бігаю, посилаю посилку в зону АТО. Аж тут на зворотньому шляху додому раптом дізнаюся, що сталася халепа.

Ну йоппаламать. Я півтора роки торочила, що від війни люди псуються. ВІД ВІЙНИ ЛЮДИ ПСУЮТЬСЯ. Згадайте Майдан: вже були трупи, вже були скалічені, але ніхто, жодного разу, не кинув у Беркутню та вевешників гранату. Ніхто. Ніколи. Були нравственні кордони, було розуміння того, як чинити не можна. "Революція гідності" - то були не порожні слова.

Ну що, "Свобода" вчинила прикре політичне самогубство. Справа навіть не в тому, свободівець той єбанат чи ні. Тіпа, якби він був безпартійний, його вчинок був би меншим єбанатством. Справа в тому, як Свобода відреагувала на теракт. І якщо Сволоту не прокатять на місцевих виборах так само, як прокатили на виборах у Раду, я плюну і скажу, що українці гідні того гною, у якому живуть.

Але тільки кацап може вірити, що справа у "радикальності" Сволоти. Будь-який українець знає, що "Сволота" є флюгером, який повертається туди, куди дме вітер.

Дорогенькі, вітер - це ви. Ви, всі, хто півтора року писав і перепощував у фейсбучиках "Зрада!" і "Пеця нас зливає!". Всі, хто патякав про "Третій Майдан" та "Коли наші хлопці повернуться з АТО..."

Ось воно - хлопець повернувся з АТО. Ти цього хотів, Жорже Данден?

Ах, ні-ні-ні, ми думали, що ті міфічні богатирі єтіческім чудом визначать та повбивають лише поганих чиновників-депутатів-корупціонерів, а нас не чіпатимуть.

СЮРПРААААЙЗ! Граната не розбирає, хто корупціонер, однаково хуячить правих і неправих!

Що таке Порошенко і чого він вартий, було ясно вже з інсайдерського відео днів розстрілу на Груші. Дві важливі речі про нього:

1) Він не любить крові.
2) Він вірить в договорняки, а не в суспільну угоду.

Шо неясно? Його обрали більшістю голосів, і то була чесна більшість, я знаю, бо я ті голоси рахувала. Ти за нього голосував, а тепер пащекуєш.

Або ж: ти голосував за якогось вщент непрохідного, ти не зумів домовитися з ближнім своїм, переконати його в тому, що твій кандидат гідний президентства, а тепер пащекуєш.

Людоньки, у вас було півтора роки, щоб сформувати якийсь політичний рух. З блекджеком та курвами метою та ясними вимогами. Де він? Ось місцеві вибори на носі, де ваш рух і де ваші кандидати?

І якщо ви такі прибічники радикальних мір - то чому ви не палите агітаційні наметики Опоблоку? Чому риги вже не бояться приземлитися у смітнику? Чому вони відверто показують пики на першому дзвінку? Який Месія вам потрібен, аби згуртуватися в партію, який Мойсей?

Тьху на вас.
Взято morreth at Про вбивство під стінами Ради
Tags: сволота, ідіоти
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments