Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

ДНІ ПАМ’ЯТІ ІЛОВАЙСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКУ


З 18 по 30 серпня Штаб національного захисту та полк Дніпро-1 проводить Дні пам`яті, присвячені роковинам Іловайської трагедії в Україні.

18 серпня о 16:00 на Алеї Небесної сотні будуть встановлені пам’ятні плити з іменами бійців з 40 батальйону та Дніпро-1 та відслужений молебень за загиблими у Іловайську (Адреса: пр. Кірова,1)

На заході будуть бійці спецпідрозділу «Дніпро-1», керівництво полку, які стали учасниками страшних подій серпня минулого року. Під час події відбудеться покладання квітів та запалення свічок. Нагадаємо, що перші втрати наш полк зазнав саме 18 серпня 2014 року. Далі, після трагічного гуманітарного коридору з сотнями бійців було втрачено зв`язок 29 серпня 2014 року.

Втрати полку ДНІПРО-1 за весь період АТО:
30 загиблих, одна людина – зникла без вісти.

Запрошуємо долучитися до заходу бойових товаришів (40, 20, 39 батальйони, 25 та 93 бригади та інших) друзів, родичів, побратимів, щоб віддати шану тим, хто поклав заради нашого миру та перемоги своє життя та душу.

Впродовж серпня, з 18 по 30 кожного дня приходьте на Алею і запалюйте свою свічку в пам`ять про Героїв Україну, які не вмирають....

Вічна пам'ять.
Tags: война, память
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments