Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Все так


 

Правосєків на передовій немає...

Posted by Дмитро Ярош on 12 Апрель 2015 г.

Друзі, останні добу чи дві ви засипаєте мене питаннями - чи то правда, що добровольці і зокрема ДУК ПС залишили передову, і як ми так могли, чи це зрада, чи нас купили тощо.
Зрозумійте одну важливу річ.
Якщо щось написано на офіційному сайті ПС - значить, офіційно так воно і є. І написано тому, що так має бути написано.
Путін же сказав, що російських військ в Україні немає. Росіяни ж вірять Путіну.
То яке ви маєте право не вірити нашим командувачам - Муженку, Полтораку і тим більше - офіційним повідомленням на сайті ПС?
Вам чітко сказано - правосєків на передовій немає. Значить - немає, і крапка.
А якщо хтось із вас випадково побачить або сфотографує на передовій правосєків - знайте: вони просто заблукали. В крайньому разі - усі знаходяться в офіційних відпустках. І взагалі - у нас перемир'я, не знали?
Міномет, з якого нещодавно був підірваний склад ворожих боєприпасів на "Спартаку" (кажуть, що тоді був знищений "Крим", права рука Гіві) - то був не наш міномет. Ми не знаємо, хто з нього стріляв і навіщо. І хто зараз відбиває ворожі атаки в Пісках і всюди навколо ДАП - ми навіть гадки не маємо.Орігінал запису на http://varkon.dreamwidth.org/65007.html. Коментувати можуть всі а також ви можете зробити це на Дрім.
Tags: война
Subscribe

 • Утреннее

  Молоток, пила, топор — необычный секс-набор Доброе утро друзья. У нас тут прекрасное морозное утро — мороз и солнце, день чудесный. И если ты мой…

 • С утра потренил — весь день свободен

  Доброго вам утра друзья! А как у вас начался этот день? Надеюсь так же активно и продуктивно. Из диалогов в раздевалке: — Я…

 • С Татьяниным днем!

  Поздравляю всех Татьян с именинами. Ну и немного юмора. Че вы, как друзья? Сейчас при пяти тренировках в неделю, работа, шабашки…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments