Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

 • Music:

З Новим Роком!

Поздоровляю всіх з Новим Роком. Нехай буде Боже благовоління на кожну вашу справу. Хай все буде так треба.

Що до мене то рік який закінчується був досить вдалим. Більшість з того, що хотілося - то вдалося.
Тож наступного року планую таке:
1. Запустити нові проекти разом з [info]bardenas А таких у нас багато. Серед них є дуже цікаві - анонс одного буде на днях.
2. Відновити фізичну форму -  займатися йогою для початку.
3. Написати книжку - також разом з [info]bardenas  - - й думаю що вийде добре. Це буде науково-фантастичний роман підстав на реальних подіях :)
4. Закріпити досягнуті успіхи у розвитку ательє  -  поліпшити фінансові результати, ввести систему якості та зрештою відкрити интернет-магазин. А також кадри - вони дуже важливі.
5. Завершити нарешті програму AFF - оскільки була велика  перерва після травми, але у цьому році мені вже вдалося знов розпочати третій рівень.
6. Почати навчання на пілота.
7. Закінчити переобладнання свого "дрозда"  - чи може продати його та купити собі те що хочеться - не знаю ще що краще. Але без мотоцикла якось не так.
8. Багато подорожувати - й не тільки Україною. Як мінімум  - до Риму (якось вийшло що ні разу не був). Треба побувати ще раз у Гонконгу та Сингапурі - там є на що подивитися. Бо цей рік був щось не дуже активним - майже нікуди не їздив - хіба що до Вітебська, та раз за разом до Києва - але це не рахується.  
9. Ну ще багато чого - особливо в плані професіонального росту.
10. Продати один з своїх будинків. Або добудувати його нарешті :)
Ось такі плани на наступний рік.  Нічого особливого. Як завжди.
Тож з Новим Роком!
 
Tags: бухаем!, личное, свято
Subscribe

 • Давние традиции УПА

  Убивать своих Или на Донбассе против нас афроукраинцы воюют? Такие дела друзья. Берегите себя и близких, и придержуйтесь…

 • Дніпро тролить Вону

  Хто не в курсі - "Тетя" - клікуха голови обласної організації Батьківщини Ульяхіной, вона ж - тітка Тимошенко. Історія розпочалася ще за часів…

 • Ворье прячет краденое

  Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з рішенням про включення тимчасово окупованих Російською Федерацією…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments