Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Пропаганда

"Україна програє інформаційну війну (як завжди)" - ця фраза перетворилася на інформаційний мем. Між тим, все абсолютно навпаки.

Приклад - біля кожної станції метро щоранку якісь зомбі роздають громадянам безкоштовний московитський висер - газєту "Вєсті". Контент цього видання відомий. Всі, а це сотні тисяч киян, щодня пірнають у світ гарно налаштованої ворожої пропаганди. Щодня. І шо? Ніхуя не робе. Вопше. Ну почитав. Ну ок.

Або оці кацапські їбаністичні серіали про мусорів та фсбешників на заданії. Кілометри плівки, стоси сценаріїв. Всі дивляться. І шо? До пизди. Я вам так скажу - московитська пропаганда демонізується самими московитами. Насправді вона неймовірно незграбна.

Ми тут з товаришем порахували, і зрозуміли - ватників, насправді, набагато меньше ніж нас з вами, шановні. Самі ж розумієте - якби їхня кількість була співставною з кількістю притомних громадян, то в Києві зараз йшли б вуличні бої. В рамках громадянської, внутрішньої війни. Навіть в царстві Ватного Сатани (Ватанаїла) - Донбасі, без московитського десанту не вдалося підняти дійсно масове збурення. Все одно там дохуя наших, і це при тому, що їхні мізки щомиті поливаються калом з усіх можливих медіа-гноярок.

А не працює ця пропаганда через те, що ми елементарно інший народ. З нами треба інакше працювати - делікатніше. Більше такту - і ми в пастці.
Але ж вони не вірять, що ми інший народ. Тому грубо, топорно пропагують. А воно не робе. А до них не доходе. Коло замикається. Систему клинить.

Зрозуміти це легко. Істероїдний тип особистості не здатен працювати з делікатними тонкими речами. Він тулиться, щось там вошкається, а потім все троще - бо здають нерви.
Це такий метод комунікації зі світом. Він називається - "сороковнік-развєдьоночка". Геополітичний клімакс ускладнений відсутністю вищої освіти та мозку.

Крім того, вийшла гендерна несподіванка. Україна довго маскувалася під жінку - планомірно проштовхувався образ - чорнява україночка у віночку, як протилежність білявому кацапику в косовороточці. З відповідним статевим натяком на те, хто тут кого їбе. Але простирадло омани зірвано. Стара алкоголічка з пунцовим їбальником в кокошніку заїбала весь парадняк, а найбільше вона заїбала вайлуватого чоловічка, який терпів-терпів, терпів-терпів,... і переїбав цеглиною по красівой хохломє.

- Как! Нєльзя же паднімать руку на женщіну! Даже єслі она нє права!
- Та пішла ти нахуй, стара жаба. Цибай у вікно, сука.
- Так тут же сєдьмой етаж!
- Точно. Пиздуй на дев'ятий.

Оригинал взят у [profile] semesyuk в Цікавий факт

Tags: юмор
Subscribe

 • Доброе утро, друзья

  Добрейшего всем утра и хорошего начала недели. Ну а я приобрел еще одну игрушку в свой арсенал, уже попробовал — ну и с женой запилили фотосессию.…

 • И ты Харлей?

  Честно говоря — вот не знаю, разве это HD? Яаонская поделка какая то. Харлей должен быть похож на этот. Или как то так…

 • День рождения - праздник детства

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments