Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Мурзікньюс.

Ну шо вам сказати, вівторок як всігда виправдав свою позітівну карму і приніс нам великий мішок хароших і маленьку коробочку хуйових новостєй.
День почався з позітівних сводок з восточного фронту, які заключалися в тому шо цілу ніч українська артілєрія їбашила по позіціям тірарістів з усього шо тіки було під руками, а під руками були даже Град і Ураган, тіки не подумайте шо то такі атмосфєрні явлєнія, насправді то дуже опасна вибухня з ракетною тягою. А зутра на опєратівний простор вийшла авіація і бронєтєхніка шо в сухому остатку збило спєсь з наркоманських їбал самоооборони домбабве і луганди, яка бистренько начала переговори про здачу в плєн. Аякжеж, то вам не коники з гімна ліпити, тірарісти комнатні блять.
Ага, вчоний кіт цілий день із задоволенням наблюдав за реакцієй євроафєрістів на то шо вчудив ноччю ПеПе, поновивши АТО. От ви бачили коли небуть морду карточного шулєра, який даже маючи туза в рукаві понімає, шо лох якого він так довго виставляв в послідній момент красіво вивернувся і зірвав банк?Не бачили? Так от, вираженіє крайнього удівлєнія і нєпоніманія надовго поселилося на мордах олландів мєркєлєй і прочіх євромандавошек шо жирують на контрактах з кацапстаном, а от гражданін Хуйло по ходу п'єси вопше бився черепною коробкою об фундамент спасской башні. Башня канєшно від того не пострадала, а от мєлкій упиздок кажецця тронувся умішком, бо то шо воно сьогодні несло нізя даже назвать горячєчним брєдом, єдиний діагноз шо приходить на ум вчоному коту це "дАртаньянізм шизоїдного тіпа, усложньонний хронічєской бандерофобієй".
Карочє цей дєшовєнькій спєктакль одного актьора в ісполнєнії Хуйла,можна було сміло назвать "Чого ревуть ведмеді, як труби газу повні?". Кстаті по поводу відновлення АТО, начало розмазувать соплі по німецькій наглій морді їхнє МЗС,, тіпа доннерветтер якжетак, ми же лоха развєлі на больше чєм пєрєміріє??? Нє ну шо за люди у них шо пам'ять нахуй відшибло, майдан вроді ж недавно Лєгитімича виганяв? Так от пацани, послухайте шо вам скажуть небайдужі громадяни, видихайте і привикайте шо тепер розводить будуть тільки вас, бо український народ вже заїбався гострить сокиру і обуха сталить.

Ага, дуже порадував вчоного кота перфоменс "зажени дєпутата в стойло" влаштований небайдужими громадянами під верховним шапіто, кінчилося тим шо дєпутат Пашинський потіряв окуляри і получив фігурних піздюлєй, а перепугані таким поворотом дєл остальні мастєра разговорного жанра рєзко відмінили свої гастрольні тури на всячєські рів'єри і куршавелі з багамами. От шо значить священна сила піздюлєй, пророк таки шось знав.))
Ну і гран прі в катєгорії "три дибіла ета сіла" получають конкурірующі групіровкі домбабве за локальну войну по поводу обласного УВС Донєцка. Вчоному коту начина казацця, шо якшо даже всьо пустить на самотьок вони там і так прогнозіровано перестріляють друг друга, согласно тєорії борьби ватніков за виживаніє, шо правда ми так довго чекать не намірені, блять.
АТО продовжуєцця, майдан не розходицця.
Будьмо уважні.

Джерело - МурзікНьюс

Tags: украина, юмор
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • День незалэжности

  Здраствуйте друзья. Есть злая ирония в том, что при таком помпезном праздновании, собственно независимости у украинской державы практически не…

 • Репортаж

 • Когда я слышу слово "культура"

  Нормальный взляд на так называемое "культурное общество" Здраствуйте друзья. Некоторые слышали фразу «Когда я слышу…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments