За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Нова брехня россійскої наволочі

Дійсно, здається у цеї наволочі нема нічого святого. Всі ці гіркини, просвіньини, холмогорови - вони ладні не тільки прикриватися дітьми, вбиваючи їх, вони використовують вже мертвих - використовують заради того, щоби вбивати, вбивати й вбивати. Коли ж ви захлинетися пролитою вами кров'ю?

Фото убитой в Уссурийске девочки выдают за снимок погибшей в Славянске

16 июня в соц.сетях начали активно распространять фотографию девочки вместе со стихотворением, который посвящается «пятилетней девочке погибшей в Славянске».


Фото убитой в Уссурийске девочки выдают за снимок погибшей в Славянске

16 июня в соц.сетях начали активно распространять фотографию девочки вместе со тихом, который посвящается «пятилетней девочке погибшей в Славянске».
Скриншот соц.сети Одноклассники

Скриншот соц.сети Одноклассники

Этот же пост активно распространяется Вконтакте.

Скриншот соц.сети ВКонтакте

</div> На фото действительно покойная девочка. Вот только на снимке восьмилетняя Анастасия Луцишина, которая умерла не в Славянске, а в российском городе Уссурийск в 2013 году, и не в результате войны, а от рук таксиста-убийцы.

В Интернете есть сайт, который посвятили убитой в Уссурийске Анастасии. На портале есть фото убийцы и петиция президенту России с просьбой возобновить смертную казнь.

 

Інформація про смерть п'ятирічної дівчинки від прямого попадання снаряда з'явилася на каналі LifeNews 8 червня. Наступного дня в Донецькій облдержадміністрації журналістам підтвердили загибель восьмирічної дитини. Це була перша смерть неповнолітнього з початку бойових дій в Слов'янську.
Як повідомлялося, днями журналісти телеканалу міністерства оборони Росії "Звєзда" визнали, що спотворювали інформацію щодо подій на Сході України. У розпорядження українських ЗМІ потрапили заяви Євгена Давидова та Микити Конашенкова, в яких вони вибачаються перед народом України за відверту брехню російських ЗМІ.

Давидов і Конашенков зізнаються у тому, що під час роботи в Слов'янську та Краматорську майже вся інформація, яку вони оприлюднювали – вигадана. Готові тексти їм надсилали з редакції у Москві. Саме ці двоє розповсюдили матеріал про, нібито, використання фосфорних бомб під Слов'янськом та про використання українською армією установок "Град" проти мирного населення.

Джерело - Stopfake.org, Newsru.ua

 

Tags: війна, контрпропаганда
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments