Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Зрештою, сила в єдностті...

Dixi...
Оригинал взят у pry4ilok в Зрештою, сила в єдностті...
Наша країна дуже різна. І це прекрасно. Прекрасний квітник, у якому цвітуть, красуються, пахнуть і обнімаються різні квіти. Квіти взагалі не бувають несумісними, їм інколи потрібне різне підживлення, одні відкриваються на сонце, а інші – нестерпно-солодко пахнуть надвечір чи вночі. Юра картавить, Юля викликає жорстке неприйняття, переважно в людей з авторитарним складом характеру і в чоловіків із комплексами. Я не кажу про розуміння чи співчуття – бо це якраз ті люди, котрі пізнали тюремний досвід, а тюремний досвід в Україні – це вам не відсидка Брейвіка у трикімнатній камері, та ще й із додатковою - класною кімнатою для дистанційного навчання в університеті... І не дай Боже комусь із нас потрапити в тутейші міліцію, сізо чи далі. І прикусімо язичка на цей предмет, бо життя може провчити жорстко. Ми всі такі, які ми є.

Ми дуже різні. Але ми прекрасні й розумні. Ми були нетерпимі, колючі, язикаті, коли нас глушив чужий бур’ян. Але у своїй країні ми будемо гостинні, дружелюбні й толерантні, - мама мія, не думала, що колись скажу це слово в нормальному контексті. І радісно будемо трудитися на українській толоці, щоб наша країна стала заможною і бажаною для всіх. І не будемо намагатися всіх причесати під один гребінець, бо це метод тоталітарний, це наша совкова спадщина. Не відштовхуймо нікого. Любити й розуміти набагато приємніше.

Tags: украина
Subscribe

 • День незалэжности

  Здраствуйте друзья. Есть злая ирония в том, что при таком помпезном праздновании, собственно независимости у украинской державы практически не…

 • Репортаж

 • Когда я слышу слово "культура"

  Нормальный взляд на так называемое "культурное общество" Здраствуйте друзья. Некоторые слышали фразу «Когда я слышу…

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments