Константин (k0t1) wrote,
Константин
k0t1

Нагадування

Оригинал взят у vjn в Нагадування
Тільки зранку говорив (шкода, що не написав) про те, що багато українців ще не допетрали, що влада у нас достатньо розумна, аби робити висновки з ситуації і тому в разі поразки вона зробить їх щонайменше двоє:

1. Прикриє "підняття соцстандартів", підвищення зарплат та пенсій та інших "плюшок" через дві очевидні причини - по-перше вони перестали діяти, по-друге грошей на них вже не знаходиться, хоч ти трісни. Цілком можливо також припинення фінансування постійних "дотацієсосів" української економіки - шахтарів та металургів, бо викидати по 20-30 мільярдів на вітер для бидла, яке й так мовчки лізе в копанки і кричить при цьому "працювати треба, а не майданити" нема сенсу, тим паче, що й мільярдів тих вже нема. Для тих, хто спробує щось писнути чи постукати каскою буде висновок другий

2. Головний "ляп" влади, через який вона зараз поки що програє по всім фронтам (чи принаймні стоїть в обороні) - "младотурки" були настільки зажерливі і недалекоглядні, що тирили кошти не задумуючись про те, що натирине потрібно захищати. Тому в Україні на момент повстання виявилося в десять раз менше спецназу, аніж в Росії, при всього лише втричі меншій кількості населення. Тепер "скажених собак", натренованих кидатися на людей, банально не вистачає закрити всі дірки. Тож другим висновком однозначно буде швидке збільшення чисельності спецпідрозділів, натренованих не задавати зайвих запитань при отриманні наказів. Причому маю практично стовідсоткову упевненість, що набирати їх будуть з тих-таки "тітушок" - контингент перевірений, випробуваний в реальних діях, цінні кадри, які вже й тренувати не потрібно. Так що з ними дуже скоро зіштовхнеться ще більше населення, але вони вже будуть в формі і зі спецзасобами, а не з держаками від лопат - і до того ж це вже будуть "пси", які скуштували крові.

І от не пройшло і півдня, як маємо:

"За даними джерела ZN.UA в уряді, Кабінет міністрів на закритому засіданні у понеділок ухвалив низку протокольних рішень, згідно з якими чисельність спеціальних підрозділів "Грифон" і "Беркут" буде збільшено до 30 тисяч осіб"(с)

За тітушок можна не перейматися - вони вже практично офіційно працевлаштовані. Лишилось тільки подивитися, чи дійде весь зміст цього факту до того населення, яке ще досі сидить перед телевізорами.

Оце наші нові правоохоронці незабаром.
Tags: украина
Subscribe

promo k0t1 april 2, 2020 17:15 6
Buy for 40 tokens
Где мы гуляем? Любят ли алабаи купаться? Что насчет физической активности? Это короткое видео расскажет об этом. Подписывайтесь на наш канал на ютубе и приглашайте друзей. Комментируйте и задавайте вопросы. спасибо.
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments