За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Сон

Наснилося, що десь у південній стороні - чи то у Криму, чи в Середній Азії,  чи то в загалі у Делі, а бо десь поблизу - хтось зібрав нас до якогось семінару чи то навчання. Спека, якісь руїни - чи то старий храм, чи то якась схожа будівля. Якісь  мотузки - чи то ліани? Але нема ні ведучих, ні тренерів - зате є люди, що явно задумали щось зле.
Тож розгортається інтрига - азарт протистояння, врешті ті, хто бажав злого - покарані, й здається не без Божої помочі, бо щось у цьому дивне та не зрозуміле.
Але, на хвилину прокинувшись - знову пірнаю, май же той же сон. Знову азарт протистояння. Але щось не то та не так. Усі намагання покарати злодіїв - не мають сенсу. Наші дії -  майже безглузді - й воля Божа на нашому боці - але це не зупиняє тих, хто задумав зле. Врешті решт вони гинуть - але хіба це ціль справедливості? Знову пірнаю у той же сон. Так як би я дивився фільм, де сам граю роль. Й раз за разом прокручую його, не можу зрозуміти.
Але на одному з циклів нарешті приходить думка - ми не маємо ніяких сил, щоб примусити когось щось зробити. Це не в нашій волі, та й не потрібно. Події які ми бачимо - залежать від причинно-наслідкових взаємозв'язків - складність яких ми просто не можемо навіть уявити.
Коли я зрозумів це, та побачив - як кожен наш крок, кожне наше слово або думка формує наше майбутнє, виплітає міцну мережу причин та наслідків   - я зрозумів. Раптом як шалена безодня відкрилася під ногами та навкруги. Й стало зрозуміло - що дійсно нема смерті. Є тільки те, що ми самі вибираємо собі. 
Прокинувся й більше вже не засинав. Була п'ята ранку. Самий час вставати.
 
Tags: особисте
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments