За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

З Днем Космонавтики

Вітаю вас шановні. Це свято - одне з найважливійших для людства. Тому що, якщо ми не почнемо космічну експансію - то ми загинемо досить скоро.
І я сподіваюсь, що до того часу людство буде спроможне перерости дитячі хвороби - такі як наприклад жадібність та дурість.
Я пам'ятаю що років тридцять тому були прогнози що ми будемо вже на Місяці у 2017. А у нас у 2017 - дебіли з окупованих терористами територій, які себе називають лднр. У нас у 2017 є ідіоти які розповідають за "сакральний Крим". При чому, що цікаво, як би ті, хто так бажає повернення старих часів, справді там опинилися - всі ті хто розповідає про "украинский язік изобрели в австрийском генштабе" - зразу ж опинилися на "дурці" в кращому випадку. Що не кажіть - Стапаніда Власівна була тітка сувора, але деяку кебу мала. Але то таке. Шуткую.
Сподіваюсь, що наша країна розвине свій космічний потенціал та займе своє місце у цивілізації. Й ми будемо не тільки будувати двигуни та писати програми для космосу - але й зробимо прорив у технологіях доставці людей на орбіту - співпрацюючи з сучасним світом.
Зі святом вас. Мрійте та досягайте.
Tags: свято
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment