За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Гороховий суп з реберцями

Хотів написати пост про перепрошивку телефонів та конкретного Lenovo P780 якого я своїми руками перетворив у "кирпич" випадково залишив без ОС, але не знаю - чи буде це комусь цікаво. Та й взагалі, жарко.
Тому розповім як приготувати гороховий суп з копченими свиними ребрами. Мммм... смачно. Але прийшлося попотіти - у прямому сенсі, бо щось готувати на кухні у таку погоду - це як працювати кочегаром на пароплаві. Ну а шо зробиш - ми з дитиною вже декілька днів холостякуємо, май же все що наварила мама вже з'їли. Треба щось готувати. Дочка закомандувала борщу. Але я скривив мармизу - борщу мені не хотілось. Тому запропонував її улюблений гороховий суп - але трошки не такий як готує наша мама.
Тож для супу вам потрібні:
1. Копчені реберця - приблизно півкіло.
2. Горох - 500 г.
3. Цибуля - одна цибулина
4. Картопля та морква - дві-три
5. Часник - три зубчика
6. Петрушка та кріп
7. Бекон.
Горох заливаєте водою та вимочуєте його декілька годин (3 години буде цілком досить).
Для початку берете ребірця, рубаєте їх по два, заливаєте водою та ставите на вогонь. До речі води приблизно три літра. Ставите на вогонь та варите приблизно годину-півтори.
Після зливаєте бульйон в окрему каструлю, м'ясо у миску, зливаєте воду з гороху, засипаєте його у каструлю та заливаєте бульйоном. Варите його півгодини. Чистите та ріжете картоплю - додаєте її та варите ще двадцять хвилин.

За цей час, почистили цибулю та моркву, порізали дрібно цибулю, моркву на терку (або ріжете її дрібними шматками) - все це на сковороду та смажите на олії до золотистого. Потім додаємо це все та варимо ще хвилин десять. М'ясо відокремлюємо від кісток. За декілька хвилин до кінця варки додаємо сіль, перець, гірчицю та м'ясо у суп.

Шинкуємо петрушку та кріп, а також часник дрібно. Також тонкими шматочками ріжемо бекон. Додаємо це все до нашого супу, та нехай постоїть без вогню хвилин з 30.
Смачного вам!

Tags: кулінарія, особисте, їжа
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments