За нашу та вашу свободу! Слава Україні! (k0t1) wrote,
За нашу та вашу свободу! Слава Україні!
k0t1

Про вбивство під стінами Ради

Цілком та однозначно підтримую.

Слово morreth :
Сидю, нікого не чіпаю...
Тобто, бігаю, посилаю посилку в зону АТО. Аж тут на зворотньому шляху додому раптом дізнаюся, що сталася халепа.

Ну йоппаламать. Я півтора роки торочила, що від війни люди псуються. ВІД ВІЙНИ ЛЮДИ ПСУЮТЬСЯ. Згадайте Майдан: вже були трупи, вже були скалічені, але ніхто, жодного разу, не кинув у Беркутню та вевешників гранату. Ніхто. Ніколи. Були нравственні кордони, було розуміння того, як чинити не можна. "Революція гідності" - то були не порожні слова.

Ну що, "Свобода" вчинила прикре політичне самогубство. Справа навіть не в тому, свободівець той єбанат чи ні. Тіпа, якби він був безпартійний, його вчинок був би меншим єбанатством. Справа в тому, як Свобода відреагувала на теракт. І якщо Сволоту не прокатять на місцевих виборах так само, як прокатили на виборах у Раду, я плюну і скажу, що українці гідні того гною, у якому живуть.

Але тільки кацап може вірити, що справа у "радикальності" Сволоти. Будь-який українець знає, що "Сволота" є флюгером, який повертається туди, куди дме вітер.

Дорогенькі, вітер - це ви. Ви, всі, хто півтора року писав і перепощував у фейсбучиках "Зрада!" і "Пеця нас зливає!". Всі, хто патякав про "Третій Майдан" та "Коли наші хлопці повернуться з АТО..."

Ось воно - хлопець повернувся з АТО. Ти цього хотів, Жорже Данден?

Ах, ні-ні-ні, ми думали, що ті міфічні богатирі єтіческім чудом визначать та повбивають лише поганих чиновників-депутатів-корупціонерів, а нас не чіпатимуть.

СЮРПРААААЙЗ! Граната не розбирає, хто корупціонер, однаково хуячить правих і неправих!

Що таке Порошенко і чого він вартий, було ясно вже з інсайдерського відео днів розстрілу на Груші. Дві важливі речі про нього:

1) Він не любить крові.
2) Він вірить в договорняки, а не в суспільну угоду.

Шо неясно? Його обрали більшістю голосів, і то була чесна більшість, я знаю, бо я ті голоси рахувала. Ти за нього голосував, а тепер пащекуєш.

Або ж: ти голосував за якогось вщент непрохідного, ти не зумів домовитися з ближнім своїм, переконати його в тому, що твій кандидат гідний президентства, а тепер пащекуєш.

Людоньки, у вас було півтора роки, щоб сформувати якийсь політичний рух. З блекджеком та курвами метою та ясними вимогами. Де він? Ось місцеві вибори на носі, де ваш рух і де ваші кандидати?

І якщо ви такі прибічники радикальних мір - то чому ви не палите агітаційні наметики Опоблоку? Чому риги вже не бояться приземлитися у смітнику? Чому вони відверто показують пики на першому дзвінку? Який Месія вам потрібен, аби згуртуватися в партію, який Мойсей?

Тьху на вас.
Взято morreth at Про вбивство під стінами Ради
Tags: сволота, ідіоти
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments